E-FILE & FeatherFast™ BIT DUO

Żadna Frezarka nie jest kompletna bez idealnego frezu: nasza przenośna frezarka i frez FeatherFast™ All-in-One Removal Drill Bit to prawdziwy duet marzeń — dzięki temu połączeniu będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do płynnego usuwania każdej stylizacji.

Nasza przenośna frezarka TGB jest bezprzewodowa, perłowa i całkowicie wyjątkowa. W połączeniu z innowacyjnym silnikiem, zapewni delikatne, płynne i szybkie usuwanie masy.

Wydajny akumulator, zapewnia do 12 godzin pracy bezprzewodowej.  Krystalicznie czysty ekran LCD zapewnia łatwiejszą kontrolę prędkości, a mocny silnik wysoki komfort pracy podczas usuwania stylizacji, bez wibracji.   Z wiodącą na rynku 3-letnią gwarancją, ta przenośnia frezarka jest profesjonalnym narzędziem wysokiej jakości. 

W tym świetnym zestawie z przenośną Frezarką otrzymasz w prezencie nasz uniwersalny frez do ściągania masy FeatherFast™ Swiss Carbide All-in-One.  Prawdziwa wielozadaniowość, unikalne spiralne nacięcie, stożkowy kształt zapewnia trwałość i komfort pracy bez nagrzewania się.  Profesjonalny, mocny i niesamowicie trwały frez wykonany z węglika. 

ABY ZOSTAĆ WYRÓŻNIONYM UZYJ HASHTAG
#tgbportableefile
#tgbfeatherfast

Galeria Instagram

ZESTAW OBEJMUJE show/hide
PORTABLE E-FILE
PORTABLE E-FILE
qty: 1
FEATHERFAST™ REMOVAL BIT
FEATHERFAST™ REMOVAL BIT
qty: 1