O Nas

Podobnie jak wielu profesjonalnych stylistów, moja pasja do paznokci zaczęła się w pokoju gościnnym mojego domu, gdzie od 15 roku życia zdobywałam doświadczenie zarządzając salonem mojej matki.

Poprzez połączenie sztuki, koloru, umiejętności technicznych i pasji do tej branży, udało mi się rozwinąć nie tylko jako bizneswoman, ale także jako artystka i innowatorka.

Moją wizją zawsze było stworzenie marki, która nie miałaby sobie równych pod względem oferowania najwyższej jakości produktów, zapewniając najlepszą wartość dla moich klientów.

To zajęło lata badań i rozwoju, w 2015 roku powstał The GelBottle Inc.

Minęło siedem lat, przechodząc od sprzedaży hurtowej produktów z biura przylegającego do mojego ówczesnego salonu do prowadzenia globalnego biura w Brighton UK, gdzie zatrudniam ponad 130 pracowników, działamy już w 30 krajach na całym świecie i jestem uznawana za lidera i innowatora w branży wśród moich rówieśników.

Od początku istnienia marki pomalowaliśmy ponad 2 miliardy paznokci, a TGB jest używany regularnie na paznokciach najbardziej wpływowych celebrytów świata, począwszy od sióstr Kardashian, przez Katy Perry, aż po J-Lo.

W rzeczywistości trudno jest znaleźć celebrytów, którzy nie korzystali z TGB!

Wiem, że nic z tego nie byłoby możliwe bez was - naszych klientów, którzy przez te pięć lat nieustannie wspierali zarówno mnie, jak i markę. Wasze wsparcie i pasja do The GelBottle Inc sprawiają, że przychodzenie do pracy i nieustanne budowanie tej marki to prawdziwa przyjemność.

DAISY KALNINA, FOUNDER & CEO